Har du frågor om våra produkter?
Ring oss! Mån-Fre kl 7:00-17:00

0573-63 81 00

Kontakta Stegcentralen




Stegcentralen i Årjäng AB har organisationsnummer:  556683-1326
 
Tel: Växel 0573-638100 ( Måndag - Fredag, kl 7:00 - 17:00 )

Mail: info@stegcentralen.se

Order mail: order@stegcentralen.se

Faktura / Invoice mail: invoice@stegcentralen.se

Fax: 0573-32166

Postadress:
Box 30, 672 21 Årjäng



Vill du hellre komma och besöka oss så finns vi på…

Industrigatan 6A, 672 31 Årjäng

Vårat kontor är som regel bemannat:   Måndag- Fredag, kl 07:00 – 17:00




Vi som jobbar på Stegcentralen.se

Henrik Andreasson
Ägare / Säljare - Specialkonstruktioner, Stegar, Ställningar, Taksäkerhet, Lådor/Väskor, Belysning, Verktygshållare mm.

Telefon:   0573-638107
henrik.andreasson@stegcentralen.se 


Mattias Jacobson
Säljare - Stegar, Taksäkerhet, Lådor/Väskor, Belysning, Verktygshållare mm.

Telefon:   0573-638104
mattias.jacobson@stegcentralen.se 



Cecilia Andersson
Säljare och ekonomi

Telefon:   0573-638102
cecilia.andersson@stegcentralen.se 


Per Arne Falk

Logistik och lager

Telefon:   0573-638108
paf@stegcentralen.se 


Thanyakorn Chalee 

Design, Konstruktion, Marknadsföring, Webb-ansvarig

Telefon:   0573-638100
thanyakorn.chalee@stegcentralen.se